Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2022/2023 

De trainingen beginnen weer in de week van 22 augustus 2022. Hieronder vind je het trainingsschema. Kies 'veld' of 'zaal' en eventueel de juiste periode.


Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: [email protected].  


Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Jongens o9-1 (6-tal) Hedda van der Kwast 1 - A
15:30 - 16:15 Meisjes o9-1 (6-tal) Hedda van der Kwast 1 - A
15:30 - 16:15 Meisjes o9-2 (6-tal) Hedda van der Kwast 1 - A
15:30 - 16:15 Meisjes o9-3 (6-tal) Hedda van der Kwast 1 - B
15:30 - 16:15 Meisjes o9-4 (6-tal) Hedda van der Kwast 1 - B
15:45 - 16:45 Meisjes o12-4 Eveline van der Pas 1 - CD
16:15 - 17:00 Jongens o10-1 (8-tal) Hedda van der Kwast 1 - AB
16:15 - 17:00 Jongens o10-2 (8-tal) Hedda van der Kwast 1 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes o10-1 (8-tal) Hedda van der Kwast 1 - AB
16:15 - 17:00 Meisjes o10-2 (8-tal) Hedda van der Kwast 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes o16-1 Eveline van der Pas 1 - CD
17:00 - 18:00 wissel keepers E teams Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes o12-2 Feline Brink 2 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes o12-3 Hedda van der Kwast 2 - AB
18:00 - 19:00 keepersteam Groep Trainingsgroep 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens o12-1 Otto Michels 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes o12-1 Feline Brink 1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes o16-4 Hedda van der Kwast 2 - AB
19:00 - 20:00 keepers Senioren/A-/B-jeugd Trainingsgroep 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes o14-2b Feline Brink 1 - CD
19:15 - 20:15 Jongens o14-1 Hedda van der Kwast 2 - AB
20:15 - 21:15 Meisjes o18-2 Hedda van der Kwast 1 - AB
20:15 - 21:30 Trimhockey mixed Robert Jan Kramer 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes o14-1 Eveline van der Pas 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes o14-2a Renalda van Remmerden 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes o14-2c 2 - AB Suzanne Breukink
19:15 - 20:15 Meisjes o16-2 Hedda van der Kwast 1 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes o16-3 Renalda van Remmerden 1 - CD
20:15 - 21:30 Meisjes o18-1 Hedda van der Kwast 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 13:45 Boskabouters Hedda van der Kwast 2
15:00 - 16:00 Jongens o10-1 (8-tal) Patrick Walstock 1 - CD
15:00 - 16:00 Jongens o10-2 (8-tal) Patrick Walstock 1 - CD
15:00 - 16:00 Jongens o8-1 (2x3-tal) Eveline van der Pas 2
15:00 - 16:00 Jongens o9-1 (6-tal) Eveline van der Pas 2
15:00 - 16:00 Meisjes o12-2 Ida Tabbers
Michiel Barkmeijer
1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes o8-1 (2x3-tal) Eveline van der Pas 2
15:00 - 16:00 Meisjes o8-2 (2x3-tal) Eveline van der Pas 2
16:00 - 17:00 Jongens o12-1 Patrick Walstock 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes o10-1 (8-tal) Ida Tabbers 2
16:00 - 17:00 Meisjes o12-4 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes o9-1 (6-tal) Eveline van der Pas 2
16:00 - 17:00 Meisjes o9-2 (6-tal) Eveline van der Pas 2
16:00 - 17:00 Meisjes o9-3 (6-tal) Eveline van der Pas 2
16:00 - 17:00 Meisjes o9-4 (6-tal) Eveline van der Pas 2
17:00 - 18:00 Jongens o14-1 Patrick Walstock 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes o10-2 (8-tal) Angelique Hardeman- Campagne 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes o12-3 Greta Rockmann
Tessel Hunting
1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens o16-1 Patrick Walstock 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes o16-3 Patrick Walstock 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes o16-4 Patrick Walstock 1 - CD
20:30 - 21:45 Dames 30+ 1 1 - AB
20:30 - 21:45 Dames 30+ 2 Robert Jan Kramer 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes o14-2a Feline Brink 1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes o14-1 Eveline van der Pas 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes o12-1 Suzie Schults 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes o14-2c Bente Osinga 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes o16-2 Feline Brink 2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens o16-1 Ton van Hekezen 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes o18-1 Renze Sanberg 1 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes o14-2b Hedda van der Kwast 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes o16-1 Tjeerd Bruinsma 2 - AB
20:15 - 21:15 Meisjes o18-2 Hedda van der Kwast 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 30+ 1 Ton van Hekezen 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 45+ 1 Robert Jan Kramer 1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:15 Funkey 4-5 jaar Hedda van der Kwast 3 - AB
09:15 - 10:00 Funkey 5-6 jaar Hedda van der Kwast 3 - AB
10:00 - 10:45 Boskabouters Hedda van der Kwast 3 - AB
Hoofdsponsor
Sponsoren