Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda





Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2020/2021 

Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: [email protected].  


Dit schema loopt van 28-11-2021 t/m 5-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens D1 Zaal Hedda van der Kwast Sportdome Veld 2
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 Zaal Eveline van der Pas Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 Zaal Eveline van der Pas Sportdome Veld 1
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 1 MC1, Eveline van der Pas
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 2 MC3, Hedda van der Kwast
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 1 MD4, Feline Brink
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 2 MD3
16:00 - 17:00 Meisjes A1 Zaal Tjeerd Bruinsma Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes B3 Zaal Sportdome Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 Dames Veteranen A Zaal Sportdome Veld 1
08:30 - 10:00 Heren Veteranen A Zaal Ton van Hekezen Sportdome Veld 1
13:00 - 14:00 Boskabouters Zaal Hedda van der Kwast Sportdome Veld 1
13:00 - 14:00 Meisjes F2 Zaal Eveline van der Pas
Lotta Schults
Ninthe Lisa Boersma
Sportdome Veld 2
13:00 - 14:00 Meisjes F3 Zaal Eveline van der Pas
Laura Henzing
Renske Laurensen
Sportdome Veld 2
14:00 - 15:00 Jongens F1 Zaal Robert Jan Kramer
Sander van Oosterum
Sportdome Veld 1
14:00 - 15:00 Meisjes 6E1 Zaal Eveline van der Pas
Alex Capel
Sportdome Veld 2
14:00 - 15:00 Meisjes 6E2 Zaal Eveline van der Pas
Angelique Hardeman- Campagne
Sportdome Veld 2
14:00 - 15:00 Meisjes F1 Zaal Robert Jan Kramer
Lara van Hal
Lianne van den Heuvel
Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 Jongens 6E1 Zaal Robert Jan Kramer Sportdome Veld 2
15:00 - 16:00 Jongens 6E2 Zaal Robert Jan Kramer Sportdome Veld 2
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 1 Keepers D&E, Aniek Roijackers
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 1 Keepers ABC, Aniek Roijackers
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Trimmers Zaal Robert Jan Kramer Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 1 MD1, Eveline van der Pas
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Sportdome Veld 2 MD2, vacature
16:00 - 17:00 Jongens C12 Zaal Ton van Hekezen Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Jongens C2 Zaal Ton van Hekezen Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes A2 Zaal Robert Jan Kramer Sportdome Veld 1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Meisjes C1 Zaal Sportdome Veld 1
14:00 - 15:00 Meisjes C12 Zaal Sportdome Veld 1
14:00 - 15:00 Meisjes C2 Zaal Sportdome Veld 1
14:00 - 15:00 Meisjes C3 zaal Sportdome Veld 2
14:00 - 15:00 Meisjes C4 Zaal Sportdome Veld 2
14:00 - 15:00 Meisjes C5 Zaal Sportdome Veld 2
15:00 - 16:00 Jongens C1 Zaal Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 Jongens C12 Zaal Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 Jongens C2 Zaal Sportdome Veld 1
15:00 - 16:00 Meisjes B2 Zaal Sportdome Veld 2
15:00 - 16:00 Meisjes B3 Zaal Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes A1 Zaal Sportdome Veld 1
16:00 - 17:00 Meisjes A2 Zaal Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes A3 Zaal Sportdome Veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes B1 Zaal Sportdome Veld 1
Hoofdsponsor
Sponsoren